Türkiye'nin Paylaşım Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Paylaşım Platformu

Film, Müzik, Bilgisayar, Yazılım, Spor, Haber, Oyun

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ingilizce XPyi Türkce Yapmak

YazarMesaj
..::| üM!T |::..
Moderatör
Moderatör
..::| üM!T |::..

Ingilizce XPyi Türkce Yapmak Empty
MesajKonu: Ingilizce XPyi Türkce Yapmak   Ingilizce XPyi Türkce Yapmak Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 8:47 am

Evet arkada?lar Hemen hemen ?o?u ki?inin korktu?u tek ?ey ingilizce i?letim sistemi olanlar pc i?erisinde elini kolunu ba?layan program ve dosyalardan dolay? format at?p T?rkce yapamamalar?. Ama art?k bununda ??z?m? bulundu.
A?a??daki vermi? oldu?um linkten program? indiriyorsunuz;

rar dosyas?n? a?t?ktan sonra, MUISETUP.EXE dosyas?na ?ift t?klay?p kuruluma ge?in.

program? ?al??t?rd?ktan sonra Accept License Agrement' i?aretleyip Continue tu?una bas?n.

English se?ili geliyor siz T?rk?e'yi se?ip Select language k?sm?ndan da Turkish'i se?in.Ok deyip kurulumu ba?lat?yoruz. Gerisini program kendi hallediyor kurulum birka? saniyede bitiyor..

kurulumun herhangi bir an?nda hata oldu?unu ve devam edip etmemenizi sordu?unda evet deyin, yani devam edin.
bu, firewall veya antivir?s program?ndan kaynaklanabilir, ?nemli de?il..bunlar? kurulum ?ncesi kapat?rsan?z daha iyi olur..

Son olarak, denetim masas?/ regional and language options'a giderek, english olan dil tercihini t?rk?e yap?n, ok deyin pc yi yeniden ba?lat?n..

Hay?rl? Olsun..

Sa?l?kl? bir ?neri olmas? bak?m?ndan, ingilizce olan i?letim sistemimde denedim. deneme ?ncesi ve sonras?ndaki capslar a?a??da..

http://download.microsoft.com/download/6/2/e/62e61f10-e106-4f4c-a862-63eec2b41efb/readme.htm

WindowsXP-KB841625-x86MUI-TRK.exe

Sleep
http://www.saqocuyuz.net

Ingilizce XPyi Türkce Yapmak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-